Kështu u sulmua infermieri në QKMF të Dragashit

Kronikë e zezë

Kështu u sulmua infermieri në QKMF të Dragashit

Nga: A.M. Më: 19 qershor 2021 Në ora: 09:02
Ilustrim

Një infermieri në QKMF të Dragashit u sulmua nga dy persona.

Ngjarja ka ndodhur në Dragash të Prizrenit.

Kështu njofton Policia e Kosovës.

Njoftimi i Policisë:

Dragash, Prizren 18.06.2021-07:35. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar  (punëtorë në QKMF) të cilit i kanë shkaktuar lëndime trupore .

Dy të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat