Zhduket një vajzë nga Fushë Kosova

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë nga Fushë Kosova

Më: 19 qershor 2021 Në ora: 09:22
Ilustrim

Një vajzë e mitur nga Fushë Kosova është zhdukur gjatë ditës së djeshme.

Rastin në Polici e ka raportuar nëna e saj.

Sipas ankueses vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Ndërsa, nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj,

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat