Gjendet një person i pajetë, këto janë dyshimet e para

Kronikë e zezë

Gjendet një person i pajetë, këto janë dyshimet e para

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 16:39
Ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jetë sot Gjakovë.

Bëhet fjalë për personin me inicialet L.C i moshës rreth 60 vjeçare.

Afër trupit të tij është gjetur një armë zjarri- revole.

Ekipet policore përfshire Prokurorin e Shtetit janë në vendin e ngjarjes dhe Ekipa shëndetësore që ka konstatuar vdekjen e personit!

Dyshimet e para bëjnë me dije se bëhet fjalë për vetëvrasje dhe rasti është nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat