Aksident në Grabovc të Obiliqit, dy persona të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident në Grabovc të Obiliqit, dy persona të lënduar

Më: 24 qershor 2021 Në ora: 08:05
Foto ilustrim

Në fshatin Grabovc të Obiliqit rreth orës 00:30 ka ndodhur një aksident trafiku, ku është përfshirë një veturë.

Si pasojë e aksidentit dy persona kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar për trajtimin e nevojshëm mjekësor.

Mësohet se njëri nga personat e lënduar ka lëndime të rënda trupore.

Hetuesit rajonal të njësitit të trafikut, kanë nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve të këtij vetaksidenti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat