​Kërcënonte në vazhdimësi prindërit

Kronikë e zezë

​Kërcënonte në vazhdimësi prindërit

Më: 24 qershor 2021 Në ora: 09:52
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka nis hetimet ndaj një personi në Prizren.

Kjo pasi ai kishte kanosur në vazhdimësi me jetë prindërit e vet dhe ka kërkuar nga ata që t’ia u lirojnë shtëpinë.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat