Dy familje u rrahën për Bajram, lëndohen nëntë meshkuj

Kronikë e zezë

Dy familje u rrahën për Bajram, lëndohen nëntë meshkuj

Më: 21 korrik 2021 Në ora: 10:36
Foto ilustrim

Dy familje (nëntë meshkuj kosovarë) janë përleshur mes vete dje në Podujevë.

Si pasojë, të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me një karikator me 7 fishekë dhe një shkop.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt, njofton policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat