Zhduket një vajzë në Gjakovë

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Gjakovë

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 09:06
Ilustrim

Një vajzë e moshës së mitur është zhdukur në Gjakovë.

Rastin në Polici e ka raportuar babai i saj.

Ai ka treguar se vajza kishte shkuar në kurs dhe më nuk dihet për vendndodhjen e saj.

“Gjakovë, 22.07.2021 – 17:55. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e mitur viktima femër kosovare kishte shkuar në kurs dhe më pas kur ankuesi kishte shkuar ta marr nuk e kishte takuar dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Njësiti relevant është duke e hetuar rastin”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat