Babai rrahë vajzën e tij të mitur

Kronikë e zezë

Babai rrahë vajzën e tij të mitur

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 08:44
Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës që ka ndodhur ditën e premte në Prishtinë.

Siç njofton Policia, babai ka rrahur vajzën e tij të mitur.

“Viktima femër kosovare, e mitur, ka raportuar se është keqtrajtuar fizikisht dhe është kanosur nga babai i saj mashkull.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat