Babai e rrah djalin e tij, pastaj i prish dyert e shtëpisë me sopat

Kronikë e zezë

Babai e rrah djalin e tij, pastaj i prish dyert e shtëpisë me sopat

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 09:09
Ilustrim

Në orët e para të mëngjesit të djeshëm, rreth 05:50, Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Dragash.

Ai kishte sulmuar fizikisht të birin e tij dhe pastaj kishte dëmtuar dyert e shtëpisë me sopat.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat