Burri rrah gruan e tij

Kronikë e zezë

Burri rrah gruan e tij

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 09:36
Ilustrim

Viktima femër shtetase e Shqipërisë, ka raportuar në Polici se bashkëshorti i saj ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj saj.

Siç njofton Policia, rasti ka ndodhur dje në Prishtinë, rreth orës 11:04.

Njoftimi: 

Prishtinë, 24.07.2021-11:04.  Viktima femër shtetase e Shqipërisë, ka njoftuar se bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar  ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj saj. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat