Aksident me fatalitet në Gjilan, arrestohet një shtetas i huaj

Kronikë e zezë

Aksident me fatalitet në Gjilan, arrestohet një shtetas i huaj

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 09:33
Foto ilustrim

Një aksident me fatalitet ka ndodhur dje në fshatin Kormjan të Gjilanit.

Si fillim është raportuar për një aksident në mes të një veture dhe një motoçiklete.

Përveç dëmeve materiale lëndime vdekjeprurëse ka pësuar viktima mashkull, vdekjen e të cilit e ka konfirmuar ekipi mjekësor.

Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari, shtetas i huaj i cili me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, ndërsa trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion./

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat