Aksident i frikshëm në autostradën e Kosovës: Kamioni këputet në gjysëm

Kronikë e zezë

Aksident i frikshëm në autostradën e Kosovës: Kamioni këputet në gjysëm

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 20:34
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në autostradën "Ibrahim Rugova".

Raportohet edhe për të lënduar, por nuk dihen detaje.

Nga pamjet shihet se kamioni ka goditur edhe mbrojtëset dhe mjeti është këputur në mes.

Sipas raportimeve, në aksident është përfshirë edhe një Golf.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat