Arrestohet pejani, pasi vodhi tre telefona dhe një laptop

Kronikë e zezë

Arrestohet pejani, pasi vodhi tre telefona dhe një laptop

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 09:28
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se katër ankues, shtetas të huaj  kanë  informuar se nga vetura e tyre janë vjedhur tre telefona mobil, një Llap Top dhe disa gjësende personale.

Njësiti policor ka arrit të identifikoj dhe të arrestoj të dyshuarin mashkull kosovar.

Ndërsa, gjësendet e vjedhura u janë kthyer ankueseve.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat