Algjeriani i dehur sulmon me grushte punëtorin në Qendrën e Azilit-Magure

Kronikë e zezë

Algjeriani i dehur sulmon me grushte punëtorin në Qendrën e Azilit-Magure

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 11:40
Ilustrim

Raportohet se në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, Policia e Kosovës ka marrë informacione se në Qendrën e Azilit në Magure, është  sulmuar punëtor i sigurimit.

Bëhet fjalë për M. B. (1986).I njëjti është goditur me grusht.

Njësitet relevante policore  ju janë përgjigjur rastit  dhe menjëherë kanë arrestuar te dyshuarin A.D. 33 vjeçar nga Algjeria në ndikim te alkoolit. Mësohet se i njëjti refuzon ti behet matja.

Kujtojmë se në lidhje me rastin është njoftuar prokurori i rastit dhe është iniciuar veprimi juridik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat