Bie në gropën 2 m një punëtor në Minierën e Trepçës

Kronikë e zezë

Bie në gropën 2 m një punëtor në Minierën e Trepçës

Më: 3 gusht 2021 Në ora: 21:29
Foto ilustrim

Një person gjersa ka qenë duke inspektuar në punishten në Minierën e Trepçës në Mitrovicë ka rrëshqitur dhe ka rënë në gropë.

Sipas tyre, sot rreth orës 14:00 i njëjti është lënduar në horizontin e 10.

I cili ka rënë në gropë me thellësi 2 metra.

Me rastin po merret njësia e hetimeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat