Zhduken dy motra nga Hajvalia

Kronikë e zezë

Zhduken dy motra nga Hajvalia

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 09:29
Ilustrim

Dy femra nga Hajvalia e Prishtinës janë zhdukur dhe për fatin e tyre nuk dihet asgjë.

Kjo është bërë e ditur në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Policia në raport bën të ditur se ankuesja kosovare ka raportuar se, dy motrat e saj viktimat femra kosovare, njëra e mitur dhe tjetra fëmijë (2009), janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja tyre.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat