Pas pamjeve të rënda, ky është vendimi për personat që rrahen vajzën, dalin detaje pse ndodhi

Kronikë e zezë

Pas pamjeve të rënda, ky është vendimi për personat që rrahen vajzën, dalin detaje pse ndodhi

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 17:17
Foto ilustrim

Një burrë dhe një grua të cilët ushtruan dhunë fizike ndaj një gruaje tjetër sot janë ndaluar nga Policia e Kosovës për 48 orë.

Kështu thonë burime të sigurta për median.

Policia e Kosovës kishte arritur me kohë në vendin e ngjarjes, ku kishte hasur gjersa personat ishin në progres e sipër.

Rasti është cilësuar si lëndim i lehtë trupor.

Media vendore mëson nga burime të sigurta se bëhet fjalë për një rast familjar.

Burimet thonë se familjarët e kanë zënë kryefamiljarin e tyre me të dashur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat