Vdes në vendin e punës një person në Lipjan

Kronikë e zezë

Vdes në vendin e punës një person në Lipjan

Më: 22 shtator 2021 Në ora: 09:21
Foto ilustrim

Ka vdekur një person në Lipjan, si pasojë e lëndimeve që ka marrë derisa ishte duke punuar.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur mëngjesin e së martës, në Lipjan.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Rasti është duke u hetuar si “vdekje e dyshimtë”.

Lipjan,21.09.2021 – 08:51. Viktima mashkull kosovar gjersa ishte duke punuar , është lënduar dhe si pasoj e lëndimeve, viktima ka ndërruar jetë. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar”, bëhet e ditur në raportin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat