Burri i dehur rrah gruan dhe vajzën në Ferizaj

Kronikë e zezë

Burri i dehur rrah gruan dhe vajzën në Ferizaj

Më: 23 shtator 2021 Në ora: 09:21
Foto ilustrim

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person me incialet A.S, 42 vjeçar, i cili dyshohet se e ka rrahur gruan dhe vajzën e tij.

I dyshuari nuk ka mundur të intervistohet nga policia pasi që kishte rezultuar i dehur.

Sipas njoftimit të policisë ai kishte konsumuar alkool 1.51 promila.

Me vendim të Prokurorit të Prokurorisë Themelore në Ferizaj, i njëjti është dërguar në mbajtje për 48 orë , për procedura të mëtejme hetimore.

Rast ka ndodhur në rrugën “Gursel e Bajram Sylejmani” rreth orës 20:45.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat