E theri me thikë vëllanë, arrestohet gjakovari

Kronikë e zezë

E theri me thikë vëllanë, arrestohet gjakovari

Më: 23 shtator 2021 Në ora: 09:52
Foto ilustrim

Është arrestuar një person në Gjakovë, pasi i njëjti kishte therur me thikë vëllanë e tij.

Sipas policisë rasti ka ndodhur si shkak i një mosmarrëveshjeje në mes tyre.

Viktima është dërguar në Spitalin e Gjakovës dhe sipas mjekut, është jashtë rrezikut për jetë.

Ndërkaq me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat