Zhduket një e mitur në Gjakovë

Kronikë e zezë

Zhduket një e mitur në Gjakovë

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 10:36
Ilustrim

Një burrë në Gjakove ka raportuar në polici se vajza e tij e mitur është zhdukur.

Sipas tij, e mitura është larguar nga shtëpia dhe nuk dijet vendndodhja e saj.

Rasti është nën hetime, njofton policia.

Njoftimi:

Gjakovë, 23.09.2021 – 19:00. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se vajza (e mitur) e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Rasti në hetime

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat