Nuk i pëlqeu gjoba që i dhanë, prizrenasi sulmon policët

Kronikë e zezë

Nuk i pëlqeu gjoba që i dhanë, prizrenasi sulmon policët

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 09:51
Foto ilustrim

Një qytetar nga Prizreni ka sulmuar dy zyrtar policorë, pasi i njëjti nuk është pajtuar me gjobën që i kanë vënë.

Personi në fjalë është shoqëruar në stacionin policor, dhe me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Njoftimi i Policisë:

Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar, në shenjë pakënaqësie lidhur me shqiptimin e një gjobe në trafik, ka sulmuar verbalisht dy zyrtar policor.

Nuk raportohet për lëndime.

I dyshuari është shoqëruar në stacionin policor dhe me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat