Nusja rrahet nga vjehrra dhe burri në Gjakovë

Kronikë e zezë

Nusja rrahet nga vjehrra dhe burri në Gjakovë

Më: 27 shtator 2021 Në ora: 10:14
Foto ilustrim

Një grua nga Gjakova ka raportuar në Polici se është sulmuar fizikisht nga vjehrra dhe burri i saj.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit, të njëjtit janë dërguar në mbajtje.

Gjakovë, 26.09.2021 – 19:00. Viktima femër kosovare ka informuar se është sulmuar fizikisht nga burri dhe vjehrra e saj të dyshuarit kosovarë. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit, të njëjtit janë dërguar në mbajtje.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat