Femra rrah mashkullin në Prizren, rasti përfundon në polici

Kronikë e zezë

Femra rrah mashkullin në Prizren, rasti përfundon në polici

Më: 10 tetor 2021 Në ora: 08:53
Ilustrim

Një “lëndim i lehtë trupor” është raportuar në 24 orëshin e fundit në rajon të Prizrenit.

Viktima mashkull ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Njoftimi:

Rr. Nazmi Ferati, Prizren 09.10.2021-18:30. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat