Një mashkull raporton në polici se është rrahur nga një femër

Kronikë e zezë

Një mashkull raporton në polici se është rrahur nga një femër

Më: 10 tetor 2021 Në ora: 10:16
Foto ilustrim

Një mashkull ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga një femër.

Rasti ka ndodhur dje në Prizren.

Nuk dihet se cila ka qenë arsyeja që ka çuar në konflikt mes tyre.

Rr. Nazmi Ferati, Prizren 09.10.2021-18:30. Viktima mashkull  ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat