Kapet në flagrancë Gjakovari duke vjedhur

Kronikë e zezë

Kapet në flagrancë Gjakovari duke vjedhur

Më: 10 tetor 2021 Në ora: 10:25
Foto ilustrim

Një person në qytetin e Gjakovës ka tentuar të vjedh gypa metali.

I njëjti është kapur në flagrancë nga pronari, dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

VJEDHJE NË TENTATIVË

"Rr. Luan Haradinaj, Gjakovë 09.10.2021 – 07:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti është zënë duke vjedhur disa gypa metali në pronën e viktimës mashkull kosovar. Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje .'

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat