Zhduket një person në Novobërdë

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Novobërdë

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 10:02
Ilustrim

Një person ka raportuar në polici se babai i tij ka dalë nga shtëpia dhe më nuk është kthyer.

Rasti ka ndodhur në fshatin Strazë të Novobërdës, mesnatën e së shtunës, ndërkaq është raportuar në polici të dielën, më 10 tetor.

Fsh. Straza, Novobërdë, 09.10.2021 – 03:00. Me 10.10.2021 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se babai i tij mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer.

Rasti është duke u hetuar”, bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat