Shantazhohet në rrjete sociale Prishtinasi

Kronikë e zezë

Shantazhohet në rrjete sociale Prishtinasi

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 10:06
Foto Ilustrim

Një person ka raportuar në polici se derisa ka qenë në kontakt me një person, është shantazhuar përmes rrjeteve sociale.Rasti ka ndodhur mesnatën e së dielës në Prishtinë.

Policia ka bërë të ditur se është njoftuar prokurori.

Dhe rasti është duke u hetuar.

“Prishtinë, 10.10.2021 – 02:15. Viktima mashkull ka raportuar se deri sa ishte në kontakt me një person të dyshuar përmes rrjeteve sociale, i dyshuari e ka shantazhuar. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti është duke u hetuar”, ka njoftuar policia.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat