​Kaloi ilegalisht kufirin Maqedoni-Kosovë, arrestohet i mituri

Kronikë e zezë

​Kaloi ilegalisht kufirin Maqedoni-Kosovë, arrestohet i mituri

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 10:51
Ilustrim

Një i mitur shtetas i Maqedonisë Veriore, është arrestuar dje në Han të Elezit.

I njëjti ka kaluar kufirin Maqedoni-Kosovë në mënyrë ilegale.

Pas konsultimit me prokurorin i dyshuari është liruar.

Si dhe është deportuar për në Maqedoni.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat