Rrahen mes vete, njëri përfundon në spital e tjetri në burg

Kronikë e zezë

Rrahen mes vete, njëri përfundon në spital e tjetri në burg

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 09:22
Foto ilustrim

Gjatë ditës së djeshme dy persona janë rrahur mes vete në Gllogoc.

Viktima mashkull kosovar ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Ndërsa policia ka arrestuar një të dyshuar mashkull kosovar nën dyshimin se i njëjti ka lënduar viktimën me mjet të mprehtë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat