Nëna raporton se i është dhunuar vajza e mitur

Kronikë e zezë

Nëna raporton se i është dhunuar vajza e mitur

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 09:25
Foto ilustrim

Një nënë nga Gjilani ka raportuar në polici se vajza e saj e mitur dyshohet se është dhunuar nga një mashkull kosovar.

I dyshuari është arrestuar.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Ndërsa viktima do të dërgohet për ekzaminim mjekësor.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat