Lëndohet drejtuesi i biçikletës në një aksident trafiku në Prishtinë

Kronikë e zezë

Lëndohet drejtuesi i biçikletës në një aksident trafiku në Prishtinë

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 15:34
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë në rrugën ‘Gazmend Zajmi’ në Prishtinë.

Në aksident të përfshira ishin një veturë dhe një biçikletë.

Lëndime trupore si pasojë e këtij aksidenti ka pësuar drejtuesi i biçikletës.

Në vendin e ngjarjes tashmë kanë arritur ekipet emergjente.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat