I kërkuari nga gjykata kërcënon policinë

Kronikë e zezë

I kërkuari nga gjykata kërcënon policinë

Më: 4 nëntor 2017 Në ora: 12:30
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Lipjan, pasi që i njëjti ka kërcënuar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës.

Gjatë verifikimit ka rezultuar se i dyshuari është person i kërkuar nga gjykata dhe i njëjti është dërguar për vuajtje të dënimit në burgun e Dubravës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat