Konfiskohet një armë pa leje

Kronikë e zezë

Konfiskohet një armë pa leje

Më: 5 nëntor 2017 Në ora: 09:23
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se të premten është gjetur  dhe është konfiskuar një pistoletë me 14 fishek në një veturë në lagjen Ramadan Rexhepi në Ferizaj.

 “Gjatë kontrollit në veturën e të  dyshuarit  mashkull K/Shqiptar, është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me 14 fishek. Me vendim  të prokurorit  i dyshuari pas intervistimit, është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat