Thyen xhamat e një lokali dhe sulmon policët - Bota Sot
Thyen xhamat e një lokali dhe sulmon policët

Kronikë e zezë

Thyen xhamat e një lokali dhe sulmon policët

Më: 5 nëntor 2017 Në ora: 11:51
Ilustrim

Një person është arrestuar në Ferizaj, pasi që i njëjti kishte thyer xhamin e një lokali dhe më pas kishte sulmuar fizikisht një zyrtar policor.

I dyshuari ka pranuar tretman mjekësor dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat