Sërish një lajm i hidhur, vdes Genc Loshaj gjatë kohës që po punonte

Kronikë e zezë

Sërish një lajm i hidhur, vdes Genc Loshaj gjatë kohës që po punonte

Më: 7 nëntor 2017 Në ora: 09:33
Genc Loshaj

Ka ndërruar jetë aksidentalisht Genc Loshaj nga fshati Pemishtë në moshë 31 vjeçare gjatë kohës që po punonte.

Sipas burimeve të Drenica Press bëhet e ditur se Genc Loshaj gjatë kohës që po punonte ka pësuar lëndime të rënda, ku gjatë rrugës për në spital nuk arriti të mbijetoj dhe ka ndërruar jetë.

Ndërkaq familja e Genc Loshajt bën të ditur se varrimi do të bëhet sot në ora  ora 15:00 në fshatin Pemishtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat