Sulmoi fizikisht dhe kanosi me armë bashëshorten

Kronikë e zezë

Sulmoi fizikisht dhe kanosi me armë bashëshorten

Nga: Bota sot Më: 7 nëntor 2017 Në ora: 10:46
Ilustrim

Një person është arrestuar të dielën në ora 19:30 në Prishtinë, pasi sulmoi bashkëshorten.

Raporti policor 24 orësh, thotë se pas një mosmarrëveshje i arrestuari ka sulmuar fizikisht dhe e ka kanosur me armë bashkëshorten e tij.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat