Kanosin policët dhe zyrtarët e KEDS-it, arrestohen

Kronikë e zezë

Kanosin policët dhe zyrtarët e KEDS-it, arrestohen

Nga: Bota sot Më: 7 nëntor 2017 Në ora: 10:47
Ilustrim

Dy persona janë arrestuar dje në Deçan për kanosje.

Sipas raportit policor, dy të dyshuarit janë arrestuar pasi që të njëjtit kanë fyer dhe kanë kanosur zyrtarët policorë dhe zyrtarët e KEDS-it.

Pas intervistimit me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat