Humb jetën në vendin e punës

Kronikë e zezë

Humb jetën në vendin e punës

Më: 7 nëntor 2017 Në ora: 10:52
Ilustrim

Një person ka humbur jetën në Istog derisa ishte duke punuar.

Sipas Policisë raportohet se viktima derisa ishte duke punuar me ekskavator, ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe i njëjti është dërguar në spitalin e Pejës ku dhe ka ndërruar jetë. 

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat