Sulmohet një veturë në qendër të Prishtinës - Bota Sot
Sulmohet një veturë në qendër të Prishtinës

Kronikë e zezë

Sulmohet një veturë në qendër të Prishtinës

Më: 7 janar 2018 Në ora: 22:12
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një veturë është sulmuar në qendër të Prishtinës, saktësisht tek ‘Te Qafa’ në afërsi të Stadiumit.

Sipas informacioneve, dikush ka tentuar që të grabisë gjësende brenda veturës.

Duhet shtuar se në vendin e ngjarjes tashmë ka arritur edhe Njësiti i Policisë së Kosovës dhe po merren me rastin në fjalë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera