Prapë aksident në Lluzhan, lëndohet një vajzë - Bota Sot
Prapë aksident në Lluzhan, lëndohet një vajzë

Kronikë e zezë

Prapë aksident në Lluzhan, lëndohet një vajzë

Më: 10 janar 2018 Në ora: 19:58
Foto nga aksidenti

Pas aksidentit të rëndë që ndodhi në orët e paradites në magjistralen Prishtinë-Podujevë, përkatësisht në fshatin Lluzhan, në po atë rrugë para pak çastesh ndodhi një aksident tjetër.

Në aksident janë përfshirë një kombi bus dhe dy vetura Golf V.

Ai ka thënë se në aksident ka pësuar lëndime një vajzë e re.

Kujtojmë se në këtë vend sot ndodhi një aksident mes dy automjeteve, një kamioni e një autobusi, ku pësoi lëndime të rënda një person.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera