Godet policin, arrestohet - Bota Sot
Godet policin, arrestohet

Kronikë e zezë

Godet policin, arrestohet

Nga: Bota Sot Më: 11 janar 2018 Në ora: 10:51
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Mitrovicë, pasi që i njëjti gjatë pranimit të një tikete për një kundërvajtje në trafik e shqiptuar nga zyrtarët policor, me veturën e tij në lëvizje me retrovizor, ka goditur njërin nga zyrtarët.

Rasti sipas PK-së, ka ndodhur dje rreth orës 01:52 në fshatin Shupkovc, përcjell Bota sot.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera