Mbajti armë pa leje, arrestohet - Bota Sot
Mbajti armë pa leje, arrestohet

Kronikë e zezë

Mbajti armë pa leje, arrestohet

Nga: Bota sot Më: 11 janar 2018 Në ora: 10:53
Ilustrim

Një person është arrestuar dje në fshatin Suhogërll të Istogut, për armëmbajtje pa leje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që te i njëjti është gjetur dhe sekuestruar një pushkë gjuetie me dy fishekë. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt” thuhet në raportin policor 24 orësh.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera