24 orët e fundit në Kosovë: 41 aksidente, 31 të arrestuar dhe 982 gjoba të shqiptuara - Bota Sot
24 orët e fundit në Kosovë: 41 aksidente, 31 të arrestuar dhe 982 gjoba të shqiptuara

Kronikë e zezë

24 orët e fundit në Kosovë: 41 aksidente, 31 të arrestuar dhe 982 gjoba të shqiptuara

Nga: Bota Sot Më: 11 janar 2018 Në ora: 11:16
Foto ilustrim

Gjatë 24 orëve të fundit, në territorin e Kosovës kanë ndodhur 41 aksidente. Siç ka njoftuar Policia e Kosovës, 14 aksidente ishin me të lënduar, derisa në 27 të tjera, nuk kishte të lënduar, përcjell Bota sot.

Poashtu, gjatë kësaj periudhe, Policia ka shqiptuar 982 tiketa apo gjoba.

Policia ka arrestuar 31 të dyshuar për vepra të ndryshme penale, nga të cilët 5 janë dërguar në mbajtje, ndërsa 9 janë dërguar në vuajtje dënimi./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera