Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Ferizaj - Bota Sot
Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Më: 11 janar 2018 Në ora: 20:20
Pamje nga aksidenti

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Aty janë përfshirë një veturë e tipit “Audi” si dhe një kamion transportues.

Njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera