Shkrumbohet me tritol vetura, pronari gjen në oborrin e banesës granata dore - Bota Sot
Shkrumbohet me tritol vetura, pronari gjen në oborrin e banesës granata dore

Kronikë e zezë

Shkrumbohet me tritol vetura, pronari gjen në oborrin e banesës granata dore

Më: 12 janar 2018 Në ora: 09:22
Ilustrim

Më datë11.01.2018, rreth orës 23:45, Salla Operative Krujë është njoftuar se në fshatin Halil, Fushë-Krujë është djegur automjeti tip Audi 80, në pronësi të shtetasit K.V. 60 vjeç.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar Efektivet e Policisë, të cilët kanë konstatuar se automjeti ishte djegur plotësisht dhe në oborrin e banesës së shtetasit të mësipërm kishte dy granata dore, të cilat u morën nga Specialistët Anti- Eksploziv. Grupi hetimor por punon intensivi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera