Vet plagoset me pistoletë - Bota Sot
Vet plagoset me pistoletë

Kronikë e zezë

Vet plagoset me pistoletë

Më: 12 janar 2018 Në ora: 10:04
Ilustrim

Një person ka kërkuar ndihmë mjekësore në QKUK, pasi që dyshohet se i njëjti është vet-plagosur në një lokal në Prishtinë.

Policia thotë se tek i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me dy fishekë.

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera