Sulmohet një zyrtar të KEDS-it - Bota Sot
Sulmohet një zyrtar të KEDS-it

Kronikë e zezë

Sulmohet një zyrtar të KEDS-it

Më: 12 janar 2018 Në ora: 10:24
Ilustrim

Një person është arrestuar në fshatin Gllarevë të Klinë, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht një zyrtar të KEDS-it.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera