Arrestohet për armë pa leje - Bota Sot
Arrestohet për armë pa leje

Kronikë e zezë

Arrestohet për armë pa leje

Më: 12 janar 2018 Në ora: 10:35
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Raushiq të Pejës është arrestuar një person për armë pa leje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë. Në konsultim me prokurorin i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin për media./BS

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera