Arrestohet një person në Mitrovicë me urdhër të Gjykatës - Bota Sot
Arrestohet një person në Mitrovicë me urdhër të Gjykatës

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Mitrovicë me urdhër të Gjykatës

Nga: Bota Sot Më: 13 janar 2018 Në ora: 11:26
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Mitrovicë, në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata.

Siç njofton PK-ja, ngjarja ka ndodhur dje në rrugën “Toplica” rreth orës 08:50, përcjell Bota sot.

“Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata është arrestuar i kërkuari mashkull K/Shqiptar, dhe i njëjti dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë, ku nuk jepen detaje të tjera rreth rastit./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera